Koncert Bożonoradzeniowy w SP w Drawsku Pomorskim

Do tradycji szkoły podstawwej w Drawsku Pomorskim kilka lat temu dołączył koncert świąteczny, przygotowany z myślą o rodzicach i dziadkach, ale i o osobach samotnych, niepełnosprawnych i ubogich.

SONY DSC

Wspólne śpiewanie kolęd i jasełek w wyjątkowo uroczystej oprawie dostarczyło nam wszystkim wiele wzruszeń, a po niejednym policzku spłynęła łza. Czas świąt jest szczególny i nikt nie powinien być wtedy sam.

dyplom Relacja z koncertu została zgłoszona do ogólnopolskiego konkursu „Choinki Nadziei”, pod patronatem Fundacji Ekologicznej „Arka” z Bielsko – Białej propagującej nie tylko działania proekologiczne, ale także działalność charytatywną. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wyników konkursu, które zostały ogłoszone w połowie lutego. W głosowaniu pokonaliśmy 27 innych placówek oświatowych.

To już drugi raz z rzędu koncert doceniony najwyższymi notami we wspomnianym konkursie. Nagrodą dla nas był nie tylko piękny dyplom i statuetka wykonana przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych z Bronowa, ale przede wszystkim ciepłe słowa osób, z którymi spędziliśmy czas podczas koncertu.

SONY DSC

SONY DSC

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Drawsko Pomorskie za podarowane drzewka świerkowe, stanowiące dekorację naszego koncertu.

Joanna i Grzegorz Kruczek

Grudzień 2023

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
5
7
8
9
  • Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji
10
11
12
13
15
16
17
18
  • Międzynarodowy Dzień Migrantów
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Najbliższe święta

  • 9 grudnia 2023
    Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji

  • 18 grudnia 2023
    Międzynarodowy Dzień Migrantów

Zapisz się do newslettera